Zobacz więcej Bezpieczniki samochodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Bezpieczniki samochodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw bezpieczników płytkowych K2

Zestaw bezpieczników płytkowych K2

4,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw bezpieczników płytkowych możesz wykorzystać podczas konserwacji lub naprawy instalacji elektrycznej w swoim samochodzie. Służą one do jej zabezpieczenia przed niszczącym działaniem zbyt dużego natężenia prądu. Produkt stanowi komplet 10 bezpieczników o różnym amperażu. Nadano im różne kolory, aby łatwo je od siebie odróżnić.

   Cechy i zalety

    Zestaw bezpieczników płytkowych to produkt, który możesz z powodzeniem wykorzystać podczas prac w warsztacie samochodowym. Można je stosować w większości pojazdów – stanowią komplet 10 bezpieczników płytkowych o różnym amperażu. Każdemu z nich nadany został inny kolor, dzięki czemu łatwo się je identyfikuje. Dzięki zastosowaniu produktu możesz naprawić instalację elektryczną w swoim samochodzie oraz uchronić ją przed zniszczeniem wskutek zbyt dużego natężenia prądu. Wykonano je z mocnego metalu i wytrzymałego tworzywa sztucznego, dzięki czemu zachowują trwałość przez długi czas użytkowania. Bezpieczniki zostały zapakowane w estetycznie wyglądające opakowanie, w którym można je przechowywać. Dostępne są również w wersji mini.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu10
     Maksymalny amperaż bezpiecznika30A
     Minimalny prąd topienia5A
     W zestawie30 A, 25 A, 2 x 20 A, 2 x 15 A, 2 x 10 A, 2 x 5 A
     KolorMultikolor
     MateriałMetal i tworzywo sztuczne
     Kod produktu5905620015975