Zobacz więcej Akcesoria do kluczy

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo

Akcesoria do kluczy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw breloków do kluczy

Zestaw breloków do kluczy

9,98
/ opak.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dzięki wykorzystaniu breloków oraz haczyków, w prosty sposób uporządkujesz znajdujące się w domu lub firmie klucze. Akcesoria wyprodukowano z polipropylenu, dlatego też charakteryzują się lekkością i nadają się do noszenia w torbie lub kieszeni. Zarówno breloki, jak i haczyki zostały wykończone w żywych kolorach – co ułatwi ich znalezienie w niemal każdym miejscu.

   Cechy i zalety

    Zestaw breloków może znaleźć zastosowanie w niemal każdym domu, jak również w biurze lub gabinecie. Dzięki wykorzystaniu zawieszek, w łatwy sposób oznaczysz zastosowanie danego klucza, tym samym ułatwiając jego odszukanie w torbie lub plecaku. Akcesoria zostały wykonane z tworzywa sztucznego, przez co są lekkie i nadają się do noszenia w kieszeni. Znajdujące się w komplecie breloki, pozwolą Ci na przypięcie kluczy do smyczy lub spodni – tym samym zapobiegając ich przypadkowemu zgubieniu. Akcesoria wykończono w intensywnych kolorach, dlatego też będą się one odznaczać pośród umieszczonych w przedpokoju drobiazgów. W zestawie otrzymasz 5 szt. haczyków oraz breloków – dzięki czemu może ich wystarczyć dla większości domowników.

     Specyfikacja techniczna

     W zestawie5 x haczyk do kluczy; 5 x brelok
     KolorMix
     MateriałTworzywo sztuczne ABS i polipropylen
     Kod produktu5052931252800