Zobacz więcej Akcesoria do myjek

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Myjki i akcesoria

Strzałka w prawo

Akcesoria do myjek

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw czyszczący MacAllister Auto/Dom
Strzałka w prawo

Zestaw czyszczący MacAllister Auto/Dom

118
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw czyszczący MacAllister Auto/Dom zawiera pięć akcesoriów niezbędnych do utrzymania czystości w domu, na tarasie oraz w samochodzie. Za pomocą szczotek usuniesz nawet uporczywe zabrudzenia. Lance pomogą Ci sięgnąć do trudno dostępnych miejsc. Elementy zestawu są kompatybilne z myjkami wysokociśnieniowymi MacAllister.

   Cechy i zalety

    Zestaw czyszczący MacAllister Auto/Dom zawiera najpotrzebniejsze akcesoria podczas codziennych prac domowych. W jego skład wchodzą: szczotka obrotowa, szczotka do kół oraz szczotka stała i myjka do patio 25 cm, a także lanca do podwozia i krótka lanca. Wszystkie pomogą Ci w utrzymaniu czystości w Twoim otoczeniu. Z ich pomocą bez problemu wyczyścisz nawet trudno dostępne powierzchnie. Elementy zostały wyprodukowane z poliamidu i PCV. Daje to pewność, że zestaw czyszczący MacAllister Auto/Dom jest solidnie wykonany. Nie sprawi Ci kłopotu pielęgnacja poszczególnych elementów. Możesz ich używać z myjkami wysokociśnieniowymi MacAllister. Z łatwością będziesz je instalować oraz wymieniać, ponieważ mają wbudowany system Quick Connect. W naszej ofercie mamy również inne urządzenia i akcesoria tej marki.

    • System Quick Connect ułatwia montowanie i zmianę akcesoriów.
    • Zestaw obejmuje szczotkę obrotową do patio, dzięki której szybko i łatwo wyczyścisz patio oraz ścieżki. Obrotowy ruch szczotki ułatwia oderwanie brudu i osadów od czyszczonej powierzchni.
    • Adapter z regulowanym przegubem do podwozia został zaprojektowany z myślą o łatwym czyszczeniu trudno dostępnych miejsc, takich jak podwozie lub dach samochodu, przyczepy kempingowej czy auta dostawczego.
    • Do zestawu dołączono szczotkę stałą, która doskonale nadaje się do usuwania uporczywych zabrudzeń i czyszczenia trudno dostępnych miejsc, takich jak koła.
    • Zawiera niezbędne akcesoria do sprzątania domu i samochodu
    • 5 akcesoriów w zestawie
    • Kompatybilny z myjkami wysokociśnieniowymi MacAllister

    Specyfikacja techniczna

    Gwarancja producentaBrak gwarancji, tylko rękojmia
    Instrukcje dotyczące przechowywaniaZakręć kran. Zwolnij pozostałe w pistolecie ciśnienie — poczekaj, aż z urządzenia wypłynie cała woda. Wyłącz urządzenie. Wyjmij wtyczkę z gniazdka. Po zakończeniu pracy opróżnij i umyj zbiornik na detergent. Do mycia zbiornika użyj czystej wody bez dodatkowych detergentów. Zabezpiecz pistolet, używając bezpiecznika. Przed rozpoczęciem okresu zimowego, podczas którego urządzenie nie będzie używane, zabezpiecz je nietoksycznym, mrozoodpornym środkiem antykorozyjnym. Przechowuj urządzenie w suchym miejscu zabezpieczonym przed mrozem.
    KompatybilnośćMPWP100D-2, MPWP100D-3, MPWP1800-2, MPWP2100-2, MPWP1800-3, MPWP2200, PPWP1400, PPWP1800, PPWP2200
    Liczba sztuk5
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    MarkaMac Allister
    MateriałPoliamid (PA66) i polichlorek winylu (PVC)
    PrzeznaczenieCzyszczenie uporczywych zabrudzeń z domu, kół i okładzin pojazdów
    Rodzaj opakowaniaOpakowanie
    Typ połączeniaZaprasowywane typu push-fit
    Typ produktuZestaw akcesoriów do myjek ciśnieniowych
    W zestawieSzczotka obrotowa, szczotka stała, szczotka do kół, lanca do podwozia, myjka do patio 25 cm i krótka lanca
    Waga produktu1.5kg
    Kod produktu5059340087474