Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw do lutowania miękkiego Bisan

Zestaw do lutowania miękkiego Bisan

128
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw do lutowania to praktyczny komplet akcesoriów przeznaczonych do przeprowadzania różnego rodzaju prac związanych z lutowaniem instalacji wodnej i ogrzewania centralnego. Komplet składa się z czyściw z fibry, które zbierają pozostałości spoiwa, oraz pasty cynowej, która nadaje się idealnie do lutowania miękkiego rur i kształtek.

   Cechy i zalety

    Prezentowany zestaw do lutowania to podstawowy komplet narzędzi i produktów, które doskonale sprawdzą się przy przeprowadzaniu różnego typu prac lutowniczych zwłaszcza w zakresie hydrauliki. Zestaw obejmuje pastę z zawartością cyny, która przydaje się przy wykonywaniu lutowania miękkiego, oraz czyścik, który umożliwia precyzyjne przygotowanie materiałów do lutowania. Pasta sprawdzi się przy lutowaniu rur miedzianych i kształtek będących częściami instalacji wodnej – ciepłej i zimnej – oraz przy łączeniu części instalacji ogrzewania centralnego. Czyściki z fibry doskonale zbierają zanieczyszczenia i pozostałości cyny na zespajanych elementach. Tego rodzaju propozycja sprawdzi się zarówno w domu oraz warsztacie majsterkowicza, jak i w wyposażeniu profesjonalisty związanego z branżą hydrauliczną.

    • Kompletny zestaw do lutowania
    • Zastosowanie przy lutowaniu wielu rodzajów instalacji

    Specyfikacja techniczna

    Głębokość produktu50mm
    Szerokość produktu130mm
    Wysokość produktu290mm
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaNie stosować w instalacjach gazowych
    Kod produktu5903978709003