icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Zestawy osprzętu

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Mini elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Zestawy osprzętu

Strzałka w prawo

Zestaw do mininarzędzi Universal fit 100 szt.

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw do mininarzędzi Universal fit 100 szt.
Strzałka w prawo
54,98
/ kpl.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zestaw narzędzi przyda się w każdym warsztacie – zawiera akcesoria do elektronarzędzi pozwalające na obróbkę twardych podłoży. Jest wielofunkcyjny, gdyż zawiera części do szlifowania, wiercenia, a także czyszczenia. Elementy stworzone ze stali będą służyć Ci przez długi czas. W proponowanej ofercie znajdziesz również inne rodzaje narzędzi.

  Cechy i zalety

  Zestaw przyda się w każdym przydomowym warsztacie – wykorzystasz go podczas montowania rozmaitych konstrukcji, ponieważ zawiera akcesoria elektronarzędzi przeznaczone do cięcia, polerowania, a nawet wiercenia. Komplet zawiera aż 100 sztuk funkcjonalnych elementów, dzięki czemu szczoteczek, tarcz szlifierskich lub kamieni obróbkowych nie będziesz musiał kupować z osobna. Przedmioty wyprodukowane ze stali zachowują odporność na zniekształcenia podczas kontaktu z twardymi podłożami. Zestaw w łatwy sposób dopasujesz do własnych wymagań, ponieważ zawiera części do zastosowania zarówno na drewnie, jak też metalu lub tworzywach sztucznych. Poręczna walizka dołączona do kompletu ułatwia przenoszenie oraz przechowywanie akcesoriów. Proponujemy również rozmaite elektronarzędzia, zatem skompletujesz produkty, które najlepiej sprawdzą się w Twoim warsztacie.

  • Wielofunkcyjny zestaw do różnego rodzaju prac

  Specyfikacja techniczna

  MarkaUniversal
  Liczba sztuk100
  MateriałStal
  Typ opakowaniaZestaw
  Kod produktu3663602811459