Zobacz więcej Akcesoria do montażu bramy z siatki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo

Ogrodzenia z siatki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw elementów do furtki Polbram Steel Group

Zestaw elementów do furtki Polbram Steel Group

198
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw elementów do furtki Polbram Steel Group to bardzo trwały produkt o wysokiej jakości wykonania. Posłuży Ci do wykończenia furtki w ogrodzeniu. Zestaw obejmuje wszystkie potrzebne elementy. Ich montaż jest wyjątkowo prosty. Dzięki zastosowanemu w procesie produkcji materiałowi produkt jest skutecznie zabezpieczony przed korozją.

   Cechy i zalety

    Zestaw elementów do furtki Polbram Steel Group przyda Ci się do zwiększenia funkcjonalności Twojego systemu ogrodzeniowego. Produkt ten obejmuje elementy, dzięki którym wykończysz furtkę. W jego skład wchodzą m.in. klamka, wkładka z kluczami oraz wkręty. Zestaw elementów do furtki Polbram Steel Group wykony jest ze stali ocynkowanej. Dzięki temu możesz bez obaw stosować go na zewnątrz. Produkt jest zabezpieczony przed korozją. Zestaw odznacza się dużą jakością wykonania oraz wyjątkową trwałością. Nie tylko zwiększy funkcjonalność ogrodzenia, ale też dba o jego estetykę. Jego montaż jest wyjątkowo prosty i z pewnością nie zajmie Ci wiele czasu. Z naszej oferty wybierz także pozostałe produkty, których potrzebujesz do budowy ogrodzenia. Znajdziesz w niej słupki, przęsła, łączniki i wiele innych.

    • Produkt zabezpieczony przed korozją
    • Łatwy montaż
    • Super jakość
    • Trwałość

    Specyfikacja techniczna

    MarkaPolbram Steel Group
    Głębokość (cm)6cm
    Szerokość (cm)19cm
    Wysokość (cm)38cm
    Waga produktu1.2kg
    Kod produktu5901122312505