Zobacz więcej Preparaty, gąbki, rękawice do mycia

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Kosmetyki samochodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw gąbek uniwersalnych

Zestaw gąbek uniwersalnych

15,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw gąbek to wyrób, który jest przydatny do czyszczenia samochodu. W komplecie znajdują się trzy gąbki, służące do zmywania różnych zabrudzeń. Produkt będzie przydatny w przydomowym garażu, a także w profesjonalnej myjni. Gąbki można również trzymać na stałe w bagażniku, aby móc korzystać z nich w trasie, kiedy na karoserii powstaną zabrudzenia.

   Cechy i zalety

    Zestaw gąbek uniwersalnych to komplet produktów przeznaczonych do pielęgnacji samochodu. W skład zestawu wchodzą trzy różne gąbki, przeznaczone do czyszczenia rozmaitych zabrudzeń. Duża, podwójna gąbka świetnie sprawdzi się podczas mycia karoserii. Chropowatą stroną zmyjesz zaschnięte owady, a miękką wygodnie rozprowadzisz środek czyszczący. Kolejna gąbka doskonale sprawdzi się podczas nakładania oraz polerowania wosku. Trzecia, imitująca irchę, umożliwia komfortowe usunięcie pary wodnej oraz tłustych śladów z szyb, nie pozostawiając smug. Wszystkie gąbki warto trzymać w bagażniku, aby móc usuwać zabrudzenia w razie potrzeby. Sklepy Castorama posiadają w ofercie także szeroki wybór preparatów do mycia samochodów.

    • Duża elastyczność
    • Odporność na warunki atmosferyczne
    • Nie odbarwia się4 trzy rodzaje gąbek do uniwersalnego zastosowania

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu3
    Kod produktu5902110068077