Zobacz więcej Zestawy grzejnikowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Akcesoria grzejnikowe

Strzałka w prawo

Zestawy grzejnikowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw grzejnikowy kątowy Ferro 1/2"

Zestaw grzejnikowy kątowy Ferro 1/2"

54,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dostępny w ofercie zestaw grzejnikowy to komplet uniwersalnych zaworów, przeznaczonych do montażu pionowego w urządzeniach każdego typu. Umożliwia zwiększenie wydajności systemu grzewczego oraz pełną kontrolę nad zużytym ciepłem, pozwalając Ci zaoszczędzić na rachunkach. Wykonanie z solidnego mosiądzu zapewnią trwałe i estetyczne wykończenie grzejników w Twoim wnętrzu.

   Cechy i zalety

    Oferowany komplet zaworów termostatycznych Ferro dedykowany jest do wszelkiego typu podłączeń grzejnikowych kątowych. To niezawodne rozwiązanie, które zapewni maksymalną funkcjonalność urządzeń systemu centralnego ogrzewania. Dzięki niemu zyskasz optymalną kontrolę nad ciepłem w swoim wnętrzu oraz zapewnisz sobie jego efektywne wykorzystanie. Konstrukcja z wbudowanym czujnikiem gazowym, umożliwia szybką reakcję grzejnika na wszelkie zmiany temperatury, nawet te nieznaczne, oraz dopasowanie mocy urządzenie do panujących warunków. W zestawie znajdziesz dwa zawory, przeznaczone do montażu pod kątem 90 stopni, jeden z nich wyposażony w specjalną głowicę regulacyjną. Wykonane z wysokiej klasy mosiądzu stanowią trwałe i estetyczne wykończenie, pasujące do każdego grzejnika.

    • Dławik umożliwia kompensację luzów trzpienia
    • Komplet zaworów do podłączenia grzejnika
    • Niezawodny zawór grzybkowy

    Specyfikacja techniczna

    Rozmiar gwintu (jednostki imperialne)½"
    Maksymalna temperatura robocza100°C
    Maksymalne ciśnienie robocze10bar
    MateriałMosiądz
    Kod produktu5901095693861