Zobacz więcej Termostat do grzeników

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Akcesoria grzejnikowe

Strzałka w prawo

Termostat do grzeników

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw grzejnikowy prosty Ferro 1/2"

Zestaw grzejnikowy prosty Ferro 1/2"

54,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Komplet zaworów grzejnikowych Ferro to uniwersalne rozwiązanie, które zapewni Ci niezawodną kontrolę temperatury w pomieszczeniu. Zastosowana technologia pozwala na szybką reakcję nawet na najmniejsze zmiany temperatury otoczenia, umożliwiając grzejnikom optymalne wykorzystanie dostarczonego ciepła. Zapewnisz więc sobie komfort mieszkania bez wysokich rachunków za ogrzewanie.

   Cechy i zalety

    Zestaw grzejnikowy prosty doskonale sprawdzi się w każdym domu, umożliwiając maksymalną optymalizację działania systemu grzewczego. Służy do montażu na grzejnikach instalacji centralnego ogrzewania, zapewniając im efektywne wykorzystanie dostarczonego przez czynnik grzewczy ciepła. System ten dzięki zastosowanej technologii z wbudowanym czujnikiem gazowym, pozwoli Ci kontrolować ciepło we wnętrzu, zapewniając szybką reakcję na zmiany temperatury otoczenia. Zestaw składa się z dwóch zaworów grzejnikowych o średnicy ½", przeznaczanych do montażu jako zawór prosty oraz odcinający, oraz głowicy, co zapewnia kompletne wyposażenie dla jednego grzejnika. Elementy wykonane są z solidnego mosiądzu oraz wykończone w atrakcyjnym, srebrnym kolorze, doskonale komponującym się z większością grzejników.

    • Dławik umożliwia kompensację luzów trzpienia
    • Komplet zaworów do podłączenia grzejnika
    • Niezawodny zawór grzybkowy

    Specyfikacja techniczna

    Maksymalna temperatura robocza100°C
    Maksymalne ciśnienie robocze10bar
    MateriałMosiądz
    Kod produktu5901095693854