icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Do mycia

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Kosmetyki samochodowe

Strzałka w prawo

Do mycia

Strzałka w prawo

Zestaw Kaja S gąbka i myjka

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw Kaja S gąbka i myjka
15,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zestaw Kaja doskonale sprawdzi się podczas samodzielnego czyszczenia Twojego samochodu. Komplet składa się z gąbki i myjki wykonanych z irchy, czyli materiału cechującego się wyjątkową chłonnością. Produkty są bezpieczne dla delikatnych powierzchni, gdyż nie pozostawiają zarysowań, dlatego możesz je stosować nie tylko na szybach, ale również na karoseriach.

  Cechy i zalety

  Zestaw Kaja znajdzie zastosowanie w Twoim przydomowym garażu, ponieważ jest to komplet składający się z myjki oraz gąbki. Pozwalają one na skuteczne usuwanie zanieczyszczeń z szyb samochodów, zapewniając kierowcy idealną widoczność w czasie jazdy. Naturalna ircha, z której wykonane zostały produkty, charakteryzuje się doskonałą chłonnością oraz skutecznością czyszczenia, przez co materiał ten często wykorzystywany jest do wyrobu akcesoriów kosmetyki samochodowej. Ponadto gąbka i myjka posiadają delikatną powierzchnię, która nie powoduje zarysowań na podłożach – możesz je więc wykorzystać również do pielęgnacji karoserii. W naszej ofercie dostępne są także wszystkie środki czystości przydatne podczas pielęgnacji samochodu, co pozwoli Ci skompletować potrzebny zestaw.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Kod produktu5905851000153