icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Czyszczenie komina

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Czyszczenie i konserwacja

Strzałka w prawo

Czyszczenie komina

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw kominiarski NORDflam śr. 150 mm

Zestaw kominiarski NORDflam śr. 150 mm

168
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw kominiarski NORDflam przeznaczony jest do czyszczenia kominów od góry, w związku z tym w jego skład wchodzi wycior oraz kije służące do przedłużania jego zasięgu. Wycior został wykonany ze stali, dzięki czemu charakteryzuje się wysoką wytrzymałością oraz sprężystością, jego szczotka nie odkształca się więc w trakcie użytkowania. Kije natomiast powstały z drewna i tworzywa sztucznego, są zatem lekkie, a przy tym stabilne.

   Cechy i zalety

    Zestaw kominiarski NORDflam przeznaczony jest dla osób, które odpowiedzialnie dbają o swój dom. W zestawie znajduje się wycior oraz kije służące do przedłużania zasięgu przepychającej szczotki. Za pomocą tego zestawu wyczyścisz komin z zalegającej w nim sadzy, która może powodować zagrożenie dla Twojego mieszkania. Z tego względu bardzo ważne jest, aby przepychać kanały systemu grzewczego kilka razy do roku, gwarantując swojej rodzinie maksymalne bezpieczeństwo. Wycior został wykonany ze stali, dlatego cechuje go wysoka wytrzymałość oraz sprężystość, dzięki czemu szczotka nie odkształca się nawet przy długotrwałym użytkowaniu. Kije natomiast wyprodukowano z drewna i tworzywa sztucznego, aby miały jak najmniejszą wagę, a przy tym były solidne i stabilne.

    • Wyprodukowany z polskich produktów najwyższej jakości

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu150mm
    W zestawieszczotka, 5 kijów 1,4 mb
    MateriałTworzywo sztuczne, stal i drewno
    Kod produktu5904341515412