Zobacz więcej Serwitory kominkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Akcesoria kominkowe

Strzałka w prawo

Serwitory kominkowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw kominkowy Blyss Dobbiaco
Strzałka w prawo

Zestaw kominkowy Blyss Dobbiaco

198
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw narzędzi do kominka w eleganckim pojemniku, to praktyczny i estetyczny dodatek do wnętrza. W komplecie znajdują się różne akcesoria, które są przydatne do utrzymywania porządku w palenisku. Łopatka, pogrzebacz i szczotka są umieszczone w pojemniku, który z łatwością można przestawić w inne miejsce. Zestaw kominkowy jest również dobrym pomysłem na prezent.

   Cechy i zalety

    Prezentowany tutaj produkt to zestaw narzędzi do kominka. Komplet obejmuje podstawowe akcesoria, które są potrzebne do zachowania porządku w palenisku oraz wokół niego. Do zestawu dołączono pogrzebacz, który przydaje się do rozgarniania żaru i poprawiania polan w rozpalonym już kominku. Łopatką można zebrać resztki sadzy i wymieść je za pomocą miotełki. Miotełka przydaje się także do porządków wokół kominka. Akcesoria zostały wykonane ze stali odpornej na wysokie temperatury. Narzędzia są umieszczone w eleganckim pojemniku, wykonanym z materiału imitującego skórę w kolorze czarnym. Stojak można ustawić obok kominka i w razie potrzeby z łatwością przenieść za uchwyt. W naszej ofercie dostępne są również inne zestawy kominkowe.

     Specyfikacja techniczna

     W zestawiełopatka, pogrzebacz, szczotka
     KolorCzarny
     MateriałStal
     Kod produktu5052931541188