Zobacz więcej Serwitory kominkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Akcesoria kominkowe

Strzałka w prawo

Serwitory kominkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw kominkowy NORDflam Tamanti 2

Zestaw kominkowy NORDflam Tamanti 2

258
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw kominkowy nadaje się doskonale do uzupełnienia kominka. Dzięki kompletowi użytkowanie go stanie się wygodniejsze i bezpieczniejsze – zapobiegnie on poparzeniu przez iskry padające z paleniska. Do jego wyprodukowania zastosowano stal charakteryzującą się trwałością i odpornością na działanie wysokiej temperatury – możesz go stosować przez długi czas, nie martwiąc się o to, że straci swoją funkcjonalność.

   Cechy i zalety

    Zestaw kominkowy możesz wykorzystać do doposażenia Twojego kominka. Akcesoria zostały wyposażone w dość długie i wyprofilowane uchwyty – dzięki temu będą one stabilnie leżeć w dłoni, dbając o Twój komfort pracy. Odcień patyna odznacza się uniwersalnym charakterem, co umożliwia wkomponowanie go w wystrój każdego wnętrza – klasycznego, nowoczesnego i nie tylko. Kolor ten łatwo połączysz też z innymi akcesoriami aranżacyjnymi – karniszami czy też obudową kominka. Do wyprodukowania elementu zastosowano trwałą stal, która jest odporna na drobne urazy mechaniczne i na odkształcanie pod wpływem wysokiej temperatury. Cały zestaw wykończono estetycznie, tak aby mógł on równocześnie służyć za dekorację Twojego pomieszczenia.

     Specyfikacja techniczna

     Głębokość produktu530mm
     Szerokość produktu300mm
     Wysokość produktu200mm
     W zestawiemiotełka, łopatka, pogrzebacz
     KolorPatyna
     MateriałStal
     Kod produktu5904341518994