icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kredy

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pomiarowe

Strzałka w prawo

Akcesoria do zaznaczania

Strzałka w prawo

Kredy

Strzałka w prawo

Zestaw kred białych 12 szt.

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw kred białych 12 szt.
9,98
0,83
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Podczas prac remontowo-budowlanych biała kreda umożliwi Ci zaznaczenie wybranego miejsca na powierzchniach przeznaczonych do obróbki. Z łatwością oznaczysz obszar cięcia, wiercenia i narysujesz odpowiedni kształt. Atutem produktu jest łatwość do usunięcia pozostawionych śladów. Po wykonaniu zadania powierzchnie będą wyglądały estetycznie.

  Cechy i zalety

  Zestaw kred białych ułatwi Ci prace remontowo-budowlane. Z ich pomocą z łatwością zaznaczysz miejsce cięcia lub wiercenia na powierzchni kamiennej lub betonowej. Z powodzeniem zastosujesz ją również w przemyśle oraz pracach stolarskich. Możesz narysować odpowiedni kształt i usprawnić pracę. Jej atutem jest doskonała czytelność wykonanego oznaczenia. Ślad po kredzie możesz łatwo usunąć, przecierając go gąbką lub ściereczką, zapewniając powierzchniom estetyczny wygląd po zakończeniu pracy. Biała kreda jest również ponadczasowym elementem zabaw każdego dziecka. W prezentowanym zestawie znajduje się aż 12 sztuk kred. Zamów produkt online już teraz lub sprawdź jego dostępność w najbliższym markecie budowlanym Castorama!

   Specyfikacja techniczna

   Liczba sztuk12
   Typ opakowaniaOpakowanie
   Gwarancja producenta1 rok​
   PostaćPatyczki
   Kolorbiały
   Grupa kolorystycznaBiały
   Kod produktu3663602815891