Zobacz więcej Zestawy malarskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Zestawy malarskie

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw malarski Befaszczot wałek 20 cm + kij 140 cm
Strzałka w prawo

Zestaw malarski Befaszczot wałek 20 cm + kij 140 cm

27,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw malarski Befaszczot jest przeznaczony do malowania Twoich ścian wewnętrznych. Jest on uniwersalny, ponieważ może być stosowany do różnych rodzajów farb, takich jak emulsyjne, lateksowe, silikatowe i inne. Dzięki temu, że w zestawie jest długi kij, dotrzesz także do wyższych partii ścian lub swobodnie pomalujesz sufit.

   Cechy i zalety

    Zestaw malarski Befaszczot może przydać się podczas wielu prac remontowych, zarówno w domu lub mieszkaniu, jak i na terenie biura czy też lokalu usługowego. Produkt umożliwia dokładne pokrycie ścian farbą, przez co wnętrze będzie się prezentować bardzo świeżo oraz atrakcyjnie. Komplet składa się z wałka oraz kija teleskopowego – w związku z czym wygodnie pomalujesz nim także wysokie pomieszczenie oraz sufit. Produkt jest uniwersalny, dlatego też możesz go wykorzystać nie tylko do aplikacji farb emulsyjnych, ale także silikatowych, tiksotropowych, żywic oraz lakierów na bazie wody. Wałek został wyprodukowany z poliamidu, który charakteryzuje się odpornością na ścieranie i na długo może pozostać w oryginalnym stanie.

     Specyfikacja techniczna

     Kod produktu5903479121922