icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Naziemne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Nawadnianie ogrodu

Strzałka w prawo

Naziemne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw nawadniania Aqua Magic 40-60 roślin
Strzałka w prawo

Zestaw nawadniania Aqua Magic 40-60 roślin

248
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zestaw nawadniania Aqua Magic 40-60 roślin jest przeznaczony do podlewania roślin na grządkach warzywnych. Z jego pomocą dostarczysz wodę nawet 6 strefom i 60 roślinom. Posiada dwuletnią gwarancję i jest odporny na promieniowanie UV oraz niekorzystny wpływ glonów. Produkt jest wykonany z tworzywa sztucznego i polietylenu, co zapewnia jego trwałość.

    Cechy i zalety

    Zestaw nawadniania Aqua Magic 40-60 roślin z serii Rainjet służy do efektywnego nawadniania roślin na grządkach warzywnych. Z jego pomocą podlejesz swoje warzywa nawet w 6 strefach i przy 60 roślinach. Zestaw nawadniania posiada dwuletnią gwarancję, jest odporny na promieniowanie UV oraz wpływ glonów i grzybów. Produkt wykonany został z tworzywa sztucznego i polietylenu, co nadaje zestawowi trwałość, a Tobie gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Zestaw nawadniania Aqua Magic 40-60 roślin zawiera 40 kroplowników 0–10 l/h, 35 szpilek, 20 kroplowników 0–40 l/h, 12 zaślepek 1/2″, 11 złączek T 1/2″, 10 zaślepek 1/4″, 7 kolanek 1/2″, 6 zaworów drenażowych do węża głównego 1/2″. W zestawie znajduje się wąż główny 1/2″, przyłącze kranowe 3/4″ oraz dziurkacz.

    • Odporność na glony
    • Odporność na promieniowanie UV
    • 2 lata gwarancji

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuZestaw do nawadniania
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Typ opakowaniaszt.
    Gwarancja producenta2 lata
    MarkaClaber
    Długość węża25m
    Rozmiar połączenia (jednostki imperialne)½"
    SeriaRainjet
    Maksymalne ciśnienie robocze2bar
    Minimalne ciśnienie robocze1bar
    W zestawie40 × kroplownik 0–10 l/h, 35 × szpilka, 20 × kroplownik 0–40 l/h, 12 × zaślepka 1/2″, 11 × złączka T 1/2″, 10 × zaślepka 1/4″, 7 × kolanko 1/2″, 6 × zawór drenażowy do węża gł. 1/2″, wąż główny 1/2″, przyłącze kranowe 3/4″, dziurkacz
    Waga produktu3kg
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu8000625907670