icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Noże łamane, segmentowe i metalowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Noże

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw noży łamanych 9 mm + 18 mm

Zestaw noży łamanych 9 mm + 18 mm

9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zdarzyło Ci się otrzymać przesyłkę, którą trudno było rozpakować? Nie mogłeś doczekać się sprawdzenia co jest w środku, a rozcinanie folii nożyczkami przedłużało cały proces? Z zestawem noży łamanych taka sytuacja nie miałaby miejsca. Z ich pomocą z łatwością przetniesz nawet bardzo grubą tekturę, folię i artykuły biurowe.

   Cechy i zalety

    Cięcie i obróbka artykułów biurowych, tektury lub grubej folii nie jest możliwe bez odpowiedniego narzędzia. Zestaw praktycznych noży łamanych przyda się w każdym gospodarstwie domowym, a nawet warsztacie. Z pomocą noży z łatwością przetniesz również bardzo gruby karton. Ostrze jest wyjątkowo wytrzymałe, a atutem produktu jest możliwość usunięcia wyszczerbionej końcówki. Z łatwością odłamiesz niepożądany element i nadal będziesz mógł korzystać z pozostałej, ostrej części noża. Specjalna rękojeść zapewnia stabilny chwyt i sprawia, że noże dobrze leżą w dłoni. To bezpieczeństwo i wysoki komfort pracy z narzędziem w jednym. W szerokim asortymencie marketów budowlanych Castorama znajdziesz też inne akcesoria służące do cięcia różnych materiałów.

     Specyfikacja techniczna

     Materiał ostrzaStal węglowa
     Kod produktu3663602769378