Zobacz więcej Oprawki z kablem

Strona główna

Strzałka w prawo

Oświetlenie

Strzałka w prawo

Akcesoria oświetleniowe

Strzałka w prawo

Oprawki z kablem

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw nyple i nakrętki 25 mm

Zestaw nyple i nakrętki 25 mm

5,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw nyple i nakrętki przeznaczony jest do konstruowania lamp – pozwala na mocowanie poszczególnych elementów. W związku z tym przyda się podczas renowacji starych żyrandoli i kinkietów, jak również w czasie tworzenia nowych. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór elementów przydatnych podczas samodzielnego wykonywania rozmaitych przedmiotów użytkowych.

   Cechy i zalety

    Zestaw nyple i nakrętki z pewnością przyda się każdemu użytkownikowi zajmującemu się samodzielną renowacją lub budowaniem lamp od podstaw. Elementy te pozwalają bowiem na prawidłowe mocowanie gilzy, świeczki lub wspornika żyrandolu – komplet umożliwi Ci własnoręczne skonstruowanie wyposażenia Twojego mieszkania. Produkt pasuje do różnych rodzajów lamp, więc z powodzeniem dopasujesz go do swoich potrzeb. Charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, dlatego zachowa swoje właściwości przez długi czas i zapewni stabilność wykonanym konstrukcjom. W naszym asortymencie znajdziesz też nyple w innych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością wybierzesz model potrzebny podczas wykonywania zaplanowanych prac.

    • Trwałe
    • Uniwersalne
    • Funkcjonalne
    • Trwałe; uniwersalne; funkcjonalne

    Specyfikacja techniczna

    KolorSrebrny
    MateriałStal
    Kod produktu5900458099401