Zobacz więcej Oprawki z kablem

Strona główna

Strzałka w prawo

Oświetlenie

Strzałka w prawo

Akcesoria oświetleniowe

Strzałka w prawo

Oprawki z kablem

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw nyple i nakrętki 45 mm

Zestaw nyple i nakrętki 45 mm

5,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw nyple i nakrętki przydaje się podczas samodzielnego naprawiania lub konstruowania lamp różnego typu. Pozwala bowiem na prawidłowy montaż poszczególnych komponentów. Produkt zachowa swoją funkcjonalność przez długi czas, ponieważ cechuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje nypli.

   Cechy i zalety

    Zestaw nyple i nakrętki znajdzie zastosowanie w przydomowych warsztatach oraz profesjonalnych zakładach produkcyjnych i renowacyjnych. Zawiera bowiem elementy potrzebne do samodzielnego skonstruowania prawidłowo działającej lampy – pozwalają one na montaż poszczególnych komponentów. W związku z tym z powodzeniem możesz je wykorzystać podczas odnawiania swojej starej lampy lub tworzenia nowych żyrandoli według własnego pomysłu. Części posłużą Ci przez długi czas, zapewniając konstrukcji prawidłowe działanie, ponieważ charakteryzują się doskonałymi parametrami wytrzymałościowymi. W naszym asortymencie dostępne są również modele w innych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością wybierzesz nyple odpowiadające Twoim potrzebom.

    • Trwałe
    • Uniwersalne
    • Funkcjonalne
    • Trwałe; uniwersalne; funkcjonalne

    Specyfikacja techniczna

    KolorSrebrny
    MateriałStal
    Kod produktu5900458099418