icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Akcesoria naprawcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Akcesoria naprawcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw o-ringów gumowych Yato 225 szt.

Zestaw o-ringów gumowych Yato 225 szt.

17,98
/ kpl.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szukasz akcesoriów, które pozwolą Ci na prawidłowe przeprowadzenie prac montażowych w swoim samochodzie? Proponowany zestaw o-ringów umożliwia tworzenie szczelnych instalacji dystrybucji płynów. Gumowe elementy są odporne na uszkodzenia mechaniczne, wobec czego zapewniają doskonały efekt pracy na długi czas. W zestawie znajdziesz części o różnych parametrach technicznych.

   Cechy i zalety

    Brakuje Ci akcesoriów, które umożliwiłyby prawidłowe przeprowadzenie prac montażowych podczas reperowania pojazdu? Proponowany zestaw o-ringów pozwoli na tworzenie szczelnych konstrukcji zapewniających bezpieczeństwo w czasie użytkowania samochodu. Gumowe akcesoria są odporne nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale także na szkodliwe działanie agresywnych czynników chemicznych. Komplet zawiera elementy o różnych parametrach technicznych, więc wykorzystasz go podczas rozmaitych prac. Akcesoria znajdują się w praktycznym pojemniku, co zmniejsza ryzyko ich zgubienia. Jeśli chcesz samodzielnie przeprowadzić drobne prace naprawcze w swoim pojeździe, koniecznie zaopatrz się w funkcjonalny zestaw o-ringów. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą!

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniakpl.
     MarkaYato
     KolorMix
     MateriałGuma
     Kod produktu5906083068775