Zobacz więcej Nożyce do blachy

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Nożyce do blachy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw obcinaków 3 szt.

Zestaw obcinaków 3 szt.

45,98
/ kpl.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw obcinaków wykorzystasz podczas majsterkowania. Akcesoria posłużą Ci do przecięcia elementów metalowych, a także przewodów czy opasek zaciskowych. Produkty z kompletu mają blokadę zamknięcia, która ułatwi Ci bezpieczne przechowywanie. Obcinaki są wykonane ze stali węglowej oraz tworzywa sztucznego, co zapewnia im długą żywotność.

   Cechy i zalety

    Zestaw obcinaków 3 szt. wykorzystasz w przydomowym warsztacie. Przy ich pomocy przetniesz przewód. Produkty z kompletu zastosujesz również do przecięcia drutu. Obcinak posłuży Ci do zdjęcia opaski zaciskowej. Zestaw składa się z produktów o mocnym ostrzu, które sprawdzą się do metalowych elementów. W komplecie znajdują się nożyce o różnym kształcie końcówek. Dzięki temu zestaw obcinaków ma wszechstronne zastosowanie. Sprężyna w obcinakach ułatwi Ci pracę jedną ręką. Akcesoria mają blokadę zamknięcia. Dzięki niej są łatwiejsze w przechowywaniu. Ostrze oraz głowica są wykonane ze stali węglowej. To gwarancja, że posłużą Ci podczas majsterkowania wielokrotnie. Wygodne uchwyty wykonano z tworzywa sztucznego. W naszej ofercie znajdziesz również przecinaki do szkła i prętów.

    • Sprężyna ułatwia pracę jedną ręką
    • Nożyce odpowiadają różnym potrzebom
    • Trwałość
    • Blokada zamknięcia

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuZestaw nożyc do blachy
    Liczba sztuk w opakowaniu3
    Rodzaj opakowaniaZestaw
    Długość produktu250mm
    Typ nożycNożyce do blachy
    Typ uchwytuZ tworzywa sztucznego
    Liczba sztuk3
    Waga produktu1180g
    Kod produktu3663602817253