icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Syfony

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Syfony

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw odpływowy do wanny Viega Simplex
Strzałka w prawo

Zestaw odpływowy do wanny Viega Simplex

158
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw odpływowy Simplex przeznaczony jest do użytku w łazienkach, ponieważ umożliwia prawidłowe odprowadzanie ścieków z wanny do kanalizacji. W związku z tym został wykonany z tworzywa sztucznego odpornego na szkodliwe działanie wody – polipropylenu. W naszej ofercie znajdziesz także syfony do swoich umywalek lub bidetu.

   Cechy i zalety

    Zestaw odpływowy Simplex z pewnością zachwyci każdego użytkownika swoją funkcjonalnością oraz solidnym wykonaniem. Jest to bowiem element odpowiedzialny za prawidłowe odprowadzanie wody z wanny, a więc zapewnia Ci komfort podczas codziennych kąpieli. Produkt wykonany został z polipropylenu, w związku z czym posłuży Ci przez długi czas. Jest to bowiem tworzywo sztuczne, które wykazuje się niewrażliwością na szkodliwe działanie wody, zatem syfon nie będzie niszczał przy ciągłym kontakcie z nią. Dodatkowo materiał ten jest także odporny na wysokie temperatury, więc będziesz mógł spokojnie zażywać gorących kąpieli. Wśród naszego asortymentu znajdziesz też inne syfony tej marki, więc wybierzesz produkt odpowiedni do Twojej łazienki.

     Specyfikacja techniczna

     Maksymalna temperatura wody95°C
     KolorBiały
     Kod produktu4015211495121