Zobacz więcej Syfony

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Syfony

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw odpływowy do zlewozmywaka z przelewem

Zestaw odpływowy do zlewozmywaka z przelewem

22,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw odpływowy z przelewem stanowi funkcjonalny produkt, wykorzystywany podczas podłączania urządzeń sanitarnych. Ponieważ został wykonany przy użyciu trwałych materiałów, będziesz mógł go intensywnie użytkować przez długi czas. Produkt zapobiega przeciekaniu wody, a metalowa powierzchnia skutecznie chroni konstrukcję przed przedostawaniem się zanieczyszczeń.

   Cechy i zalety

    Prezentowany produkt przeznaczony jest do podłączenia urządzenia sanitarnego do kanalizacji. Dzięki jego zastosowaniu zadbasz o prawidłowego funkcjonowanie zlewozmywaka i tym samym będziesz mógł wygodnie wykonywać wszelkie czynności pielęgnacyjne oraz porządkowe. Zestaw posiada wmontowany przelew elastyczny, który możesz przymocować do ociekacza. Sitko pozwoli zadbać o czystość całej instalacji, skutecznie chroniąc syfon przed zewnętrznymi zanieczyszczeniami. Całą konstrukcję wykonano przy użyciu PCV oraz metalu – solidnych materiałów, które zabezpieczają powierzchnię przed możliwością uszkodzenia. Dzięki temu będziesz mógł bezpiecznie korzystać z dostępnego tutaj wyrobu przez długi czas. W naszym asortymencie znajdziesz także inne modele tego produktu, co ułatwi Ci jego dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

    • Produkt włoski
    • Korek w zestawie
    • Przelew uniwersalny
    • Produkt renomowanej włoskiej firmy

    Specyfikacja techniczna

    Rozmiar odpływu70mm
    W zestawieKompletny zestaw odpływowy zlewu o średnicy kielicha 70 mm (mały kielich); kielich w komplecie z korkiem gumowym; przelew (prostokątny + okrągły) z rurką odpływową
    KolorSzary
    Kod produktu5908289682137