icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Ołówki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pomiarowe

Strzałka w prawo

Akcesoria do zaznaczania

Strzałka w prawo

Ołówki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw ołówków 12 szt.

Zestaw ołówków 12 szt.

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Planujesz prace stolarskie? Przyda Ci się więc oferowany zestaw ołówków, za pomocą których z łatwością zaznaczysz na deskach miejsca cięcia. Akcesoria wykonane z drewna przez długi czas zachowują odporność na uszkodzenia mechaniczne. Posiadają wyrazisty czerwony kolor, co zapobiega gubieniu się tych niewielkich przedmiotów.

  Cechy i zalety

  Podczas prac stolarskich często masz problem z zapamiętaniem miejsca cięcia drewnianych elementów? Zachowanie odpowiednich wymiarów ułatwi Ci oferowany zestaw ołówków, za pomocą których błyskawicznie zaznaczysz punkt na desce. Elementy wyprodukowane z drewna są odporne na uszkodzenia mechaniczne, co jest ważne w przypadku narzędzi użytkowanych w warsztatach. Posiadają czerwony kolor, dzięki czemu będą widoczne pośród innych narzędzi – zapobiega to gubieniu się tych niewielkich przedmiotów. Ołówki przydadzą się zarówno w zakładzie stolarskim, jak też w domu majsterkowicza samodzielnie tworzącego konstrukcje codziennego użytku. W opakowaniu znajdziesz 12 sztuk tego produktu oraz ostrzałkę, dzięki czemu przedmiotu nie musisz dokupować we własnym zakresie. Szukasz ołówków nadających się do pisania po drewnie? Z pewnością przypadnie Ci do gustu oferowany zestaw!

   Specyfikacja techniczna

   Długość produktu300mm
   Waga produktu200g
   Liczba sztuk12
   Typ ołówkaOłówek stolarski
   Typ opakowaniaOpakowanie
   Gwarancja producenta12 lat
   MateriałDrewno
   Kolorczerwony
   Grupa kolorystycznaCzerwony
   Kod produktu3663602815822