Zobacz więcej Ołówki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pomiarowe

Strzałka w prawo

Akcesoria do zaznaczania

Strzałka w prawo

Ołówki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw ołówków do betonu 6 szt.
Strzałka w prawo

Zestaw ołówków do betonu 6 szt.

11,98
/ kpl.
2
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jak zaznaczyć na betonie miejsce mocowania różnych elementów? Zrobisz to z łatwością za pomocą oferowanych ołówków – te praktyczne przyrządy przydadzą się podczas prac remontowych. Elementy wykonane z drewna są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Posiadają zielony kolor, co zapobiega ich gubieniu się. W zestawie znajdziesz 6 sztuk tego produktu. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Podczas prac budowlanych często masz problem z zaznaczeniem na betonowej powierzchni miejsc mocowań różnych elementów? Koniecznie zaopatrz się w oferowany zestaw ołówków stworzonych specjalnie z myślą o kreśleniu na tym materiale. Funkcjonalne przyrządy przydadzą się zarówno firmie remontowej, jak też majsterkowiczowi samodzielnie wykonującemu konstrukcje codziennego użytku. Wyprodukowane z drewna są odporne na uszkodzenia mechaniczne, co jest ważne w przypadku części stosowanych na placach budowy. Posiadają intensywny zielony kolor, co zapobiega gubieniu się tych niewielkich elementów. W zestawie znajdziesz 6 sztuk tego produktu, wobec czego nie musisz kupować każdego przedmiotu z osobna. Szukasz sposobu na sprawne pisanie po betonie? Przyda Ci się oferowany zestaw ołówków!

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu300mm
     Waga produktu470g
     Liczba sztuk6
     Typ ołówkaDo powierzchni murowanych
     Rodzaj opakowaniaOpakowanie
     Gwarancja producenta12 lat
     MateriałDrewno
     Kolorzielony
     Grupa kolorystycznaZielony
     Kod produktu3663602815839