Zobacz więcej Uszczelki do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Uszczelki do rur

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw oringów średnie i duże 48 elementów

Zestaw oringów średnie i duże 48 elementów

34,98
/ kpl.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Chcesz, aby Twoja bateria umywalkowa przez długi czas zachowała nienaganny stan? Koniecznie zaopatrz się w prezentowany zestaw oringów służących do uszczelnienia konstrukcji. Gumowe części nie wymagają częstej wymiany, ponieważ są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Proponowany zestaw zawiera 48 elementów o różnych rozmiarach.

   Cechy i zalety

    Twoja bateria umywalkowa nie jest wystarczająco szczelna? Jeśli nie chcesz, aby dystrybuowana ciecz w niekontrolowany sposób wyciekała z rury, koniecznie zaopatrz się w proponowany zestaw oringów służących do stworzenia odpowiednich zabezpieczeń. Części wykonane zostały z gumy, dlatego przez długi czas zachowają odporność na przerywanie się i pękanie – nie będziesz musiał ich często wymieniać. Po zamocowaniu pozostaną niezauważalne, wobec czego nie wpłyną na wystrój łazienki. Komplet zawiera 48 oringów, co pozwala na prawidłowe uszczelnienia kilku konstrukcji. Są to modele o różnych rozmiarach, dlatego zestaw z powodzeniem dopasujesz do własnych potrzeb. Jeśli chcesz stworzyć funkcjonalny system wodny, nie zapomnij o zastosowaniu praktycznych oringów. Sprawdź ofertę!

    • Zestaw do wielu zastosowań w łazience
    • Zawiera 8 typów oringów wygodne, trwałe opakowanie
    • Wysoka jakość użytych materiałów

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu48
    MateriałGuma
    Kod produktu5901095519604