Przejdź do głównej treści
Castorama
Inspiracje i porady
Gazetki, katalogi, okazje
GazetkaGazetki, katalogi, okazje
Koszyk

Zobacz więcej Panele kuchenne

Strona główna

Strzałka w prawo

Kuchnia

Strzałka w prawo

Meble kuchenne

Strzałka w prawo

Panele kuchenne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
Strzałka w prawo

Zestaw paneli wymiennych do słupka GoodHome Stevia 57 x 201 cm antracyt mat

Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska

528
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

    Zestaw paneli wymiennych do słupka GoodHome Stevia w kolorze antracyt mat to produkt, który wprowadzi nowoczesny styl do Twojej kuchni. Wykonane z płyty MDF pokrytej trwałym laminatem PET, panele są odporne na wysokie temperatury, co zapewnia ich długowieczność. Wyprodukowane we Włoszech, cieszą się 25-letnią gwarancją, co świadczy o ich niezawodności. Produkt doskonale współgra z innymi elementami z gamy GoodHome, tworząc spójną aranżację wnętrza.

      Cechy i zalety

        Nowoczesny zestaw paneli wymiennych do słupka GoodHome Stevia w kolorze antracytowym to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie styl i funkcjonalność w kuchni. Wykonane z płyty MDF pokrytej trwałym laminatem PET, panele są odporne na wysokie temperatury, co czyni je idealnym wyborem do dynamicznych przestrzeni kuchennych. Ich matowe wykończenie wprowadza elegancję i harmonijnie wpisuje się w nowoczesne aranżacje. Dzięki wymiarom 57 x 201 cm, panele doskonale nadają się do zabudowy AGD, oferując estetyczne dopasowanie do reszty kuchennej zabudowy. Produkty z serii Stevia wyróżniają się nie tylko wysoką jakością, ale także 25-letnią gwarancją, co zapewnia długotrwałe użytkowanie bez obaw o uszkodzenia. Wyprodukowane we Włoszech, odzwierciedlają najnowsze trendy w designie, a ich kompatybilność z innymi elementami GoodHome pozwala na tworzenie spójnych i stylowych przestrzeni. Panele sprzedawane są bez mocowań, co umożliwia indywidualne dopasowanie do potrzeb użytkownika.

        • Zaprojektowane z myślą o najwyższej jakości i wyjątkowej trwałości, wszystkie panele maskujące GoodHome objęte są 25-letnią gwarancją  
        • Nasze fronty odzwierciedlają najnowsze trendy w stylach, kolorystyce i wykończeniach, a przy tym idealnie współgrają z panelami maskującymi i całą gamą produktów GoodHome dostępnych w sklepach
        • Wyprodukowano we Włoszech

        Informacje prawne

        • Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.

        Specyfikacja techniczna

        Typ produktuPanel
        Liczba sztuk w opakowaniu1
        Rodzaj opakowaniaSztuka
        Gwarancja producenta25 lat​
        MarkaGoodHome
        SeriaStevia
        Długość produktu2010mm
        Głębokość produktu18mm
        Grubość produktu18mm
        Szerokość produktu570mm
        Wysokość produktu2010mm
        RozmiarStandardowy
        Typ frontów kuchennychDo zabudowy AGD
        LaminowanyTak
        Mocowania i łączenia w zestawieBrak mocowań i łączeń w zestawie
        OgnioodpornośćBrak ognioodporności
        Odporność na wysokie temperaturyTak
        Uchwyty w zestawieUchwyt sprzedawany oddzielnie
        Waga (kg)31.2kg
        Z ramą/bez ramyBez ramy
        Grupa kolorystycznaSzary
        KolorAntracytowy
        Materiał frontuPolipropylen (PP)
        Materiał krawędziKopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (tworzywo ABS)
        Materiał warstwy podkładowejPolipropylen (PP)
        MateriałPłyta pilśniowa średniej gęstości (MDF) pokryta PET
        Styl kuchniNowoczesny
        WykończenieMatowe
        Kod EAN5059340439303