Zobacz więcej Zestawy pędzli

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Pędzle

Strzałka w prawo

Zestawy pędzli

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw pędzli angielskich Favorite w worku 3 szt.
Strzałka w prawo

Zestaw pędzli angielskich Favorite w worku 3 szt.

12,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Oferowany produkt marki Favorite to komplet trzech pędzli typu angielskiego. W zestawie znajdują się wyroby w różnych rozmiarach, przeznaczone do malowania detali oraz większych powierzchni. Płaski kształt włosia ułatwia precyzyjne nakładanie farb rozpuszczalnikowych oraz olejnych. W naszej ofercie znajdziesz również inne pędzle tej marki. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Oferowany produkt marki Favorite to komplet trzech pędzli typu angielskiego. W zestawie znajdują się wyroby w różnych rozmiarach, przeznaczone do malowania detali oraz większych powierzchni. Płaski kształt włosia ułatwia precyzyjne nakładanie farb rozpuszczalnikowych oraz olejnych. Część pracującą wyprodukowano ze świńskiej szczeciny, która jest odporna na zagięcia i zgniecenia, co sprawia, że nie pozostawia pojedynczych włosów na malowanym obszarze. Jest to szczególnie ważne podczas aplikacji farb rozpuszczalnikowych i olejnych. Trzonki pędzli wykonano z drewna topolowego, które jest lekkie i dobrze układa się w dłoni. Miejsce łączenia części pracującej i trzonka zostało dodatkowo wzmocnione metalową skuwką, którą pokryto warstwą cyny w celu zabezpieczenia przed korozją oraz szkodliwym działaniem środków chemicznych.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuPędzel
     Liczba sztuk w opakowaniu3
     Rodzaj opakowaniaZestaw
     MarkaFavorite
     Oznaczenie CEBrak oznaczenia CE
     Typ włókien pędzlaSyntetyczne
     Materiał skuwkiCyna
     Odporność na rdzęOdporny na rdzę
     Odpowiedni typ farbyNa bazie oleju
     Grupa kolorystycznaBrązowy
     Materiał uchwytuDrewno
     Łatwość czyszczeniaWymagające czyszczenie
     Kod produktu5903479160204