icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Zestawy

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Pędzle

Strzałka w prawo

Zestawy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw pędzli angielskich Favorite w worku 3 szt.

Zestaw pędzli angielskich Favorite w worku 3 szt.

10,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Oferowany produkt marki Favorite to komplet trzech pędzli typu angielskiego. W zestawie znajdują się wyroby w różnych rozmiarach, przeznaczone do malowania detali oraz większych powierzchni. Płaski kształt włosia ułatwia precyzyjne nakładanie farb rozpuszczalnikowych oraz olejnych. W naszej ofercie znajdziesz również inne pędzle tej marki.

  Cechy i zalety

  Oferowany produkt marki Favorite to komplet trzech pędzli typu angielskiego. W zestawie znajdują się wyroby w różnych rozmiarach, przeznaczone do malowania detali oraz większych powierzchni. Płaski kształt włosia ułatwia precyzyjne nakładanie farb rozpuszczalnikowych oraz olejnych. Część pracującą wyprodukowano ze świńskiej szczeciny, która jest odporna na zagięcia i zgniecenia, co sprawia, że nie pozostawia pojedynczych włosów na malowanym obszarze. Jest to szczególnie ważne podczas aplikacji farb rozpuszczalnikowych i olejnych. Trzonki pędzli wykonano z drewna topolowego, które jest lekkie i dobrze układa się w dłoni. Miejsce łączenia części pracującej i trzonka zostało dodatkowo wzmocnione metalową skuwką, którą pokryto warstwą cyny w celu zabezpieczenia przed korozją oraz szkodliwym działaniem środków chemicznych.

   Specyfikacja techniczna

   Liczba sztuk w opakowaniu3
   Typ opakowaniaszt.
   Materiał skuwkiCyna
   Materiał uchwytuDrewno
   Kod produktu5903479160204