Zobacz więcej Przecinaki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Przecinaki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw punktaków centrujących 5 szt.
Strzałka w prawo

Zestaw punktaków centrujących 5 szt.

26,98
/ kpl.
5,40
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw punktaków pozwoli Ci bez problemu i z łatwością zaznaczyć punkt przed wierceniem nawet na twardej powierzchni. Ułatwi Ci precyzyjne umieszczenie wiertła na powierzchni metalowej, drewnianej lub z tworzywa sztucznego. Obsługa punktaków jest wyjątkowo łatwa, wystarczy docisnąć go do obrabianego materiału. W zestawie znajduje się 5 sztuk o różnych rozmiarach.

   Cechy i zalety

    Szukasz narzędzia, które ułatwi Ci wyznaczenie punktu przed wierceniem na gładkiej powierzchni? Zwróć uwagę na zestaw punktaków. W jego skład wchodzi 5 sztuk o różnych rozmiarach. Z ich pomocą precyzyjnie umieścisz wiertło i zminimalizujesz ryzyko przesuwania się go po powierzchni materiału. Doskonale nadaje się do metalu, drewna i tworzyw sztucznych. Zestaw stanowi niezbędny element skrzynki narzędziowej amatora majsterkowania, jak profesjonalnego warsztatu. Koniec punktaka wykonano z trwałej stali, cechującej się wyjątkową wytrzymałością. Dzięki temu, produkt przez długi czas nie ulegnie zniekształceniu i zachowa swój oryginalny kształt. Zamów zestaw online już teraz lub sprawdź jego dostępność w najbliższym sklepie Castorama.

     Specyfikacja techniczna

     Waga produktu170g
     Liczba sztuk5
     W zestawiePunktaki centrujące 1.6 mm, 2.4 mm, 2 mm, 3.6 mm, 4 mm
     Rodzaj opakowaniaZestaw
     MateriałStal
     Grupa kolorystycznaCzarny
     Kod produktu3663602819431