Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 200 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Akcesoria naprawcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Akcesoria naprawcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw ściagaczy do tapicerki Yato 5 części

Zestaw ściagaczy do tapicerki Yato 5 części

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Jak prawidłowo zdemontować tapicerkę samochodową? Zrobisz to z łatwością za pomocą prezentowanego zestawu ściągaczy. Akcesoria wyprodukowane z nylonu są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Funkcjonalny komplet zawiera 5 przyrządów o różnych kształtach. Proponujemy również inne elementy stosowane w serwisach samochodowych.

  Cechy i zalety

  Brak zastosowania odpowiednich narzędzi podczas ściągania tapicerki może skutkować uszkodzeniem elementów wystroju wnętrza pojazdu. Prezentowany zestaw ściągaczy pozwala na prawidłowy demontaż materiału, więc przyda się w większości warsztatów samochodowych. Akcesoria wyprodukowane z nylonu przez długi czas zachowają odporność na uszkodzenia mechaniczne nawet w przypadku ich częstego użytkowania. Komplet zawiera 5 części o różnych kształtach, więc z powodzeniem dopasujesz go do własnych potrzeb. Jeśli planujesz ściąganie tapicerki samochodowej i zależy Ci na bezinwazyjnym wykonaniu tego zadania, koniecznie zaopatrz się w prezentowany zestaw ściągaczy. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas asortymentem już teraz!

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaYato
   KolorMix
   MateriałNylon
   Kod produktu5906083908361