Zobacz więcej Preparaty, gąbki, rękawice do mycia

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Kosmetyki samochodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw ścierek do samochodu Nigrin uniwersalne 3 szt.

Zestaw ścierek do samochodu Nigrin uniwersalne 3 szt.

17,98
/ kpl.
5,99
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw ściereczek z mikrowłókien jest przeznaczony do czyszczenia samochodu. Materiały w odmiennych kolorach można rozdzielić do różnych zastosowań. Za ich pomocą możesz łatwo zetrzeć zabrudzenia z karoserii, szyb i tapicerki – skutecznie czyszczą powierzchnie na sucho i na mokro. Są wielokrotnego użytku i po wypraniu nadają się do ponownego użycia.

   Cechy i zalety

    Zestaw ściereczek to komplet, który ułatwi Ci mycie samochodu. Produkty zostały wykonane z mikrofazy, która jest nowoczesnym materiałem skutecznie zbierającym zabrudzenia. Ściereczki są bardzo chłonne, dzięki czemu można ich używać na mokro i na sucho. W zestawie znajdują się ich trzy sztuki w różnych kolorach. To pozwala na przypisanie produktu do zastosowania – przykładowo możesz użyć ściereczki niebieskiej do sprzątania kokpitu, różowej do mycia szyby, a niebieskiej do polerowania karoserii. Dzięki temu środki czystości użyte do pielęgnacji auta nie będą pozostawać śladów. Produkt zapewnia łatwe uzyskanie połysku na polerowanych powierzchniach. Po upraniu ścierki można użyć ponownie. Produkt można wykorzystać też do sprzątania w domu. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę akcesoriów do pielęgnacji Twojego auta.

    • Mikrofibra o uniwersalnym zastosowaniu
    • Idealne do auta, domu i do prac hobbystycznych
    • Można prać w 60°C

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu3
    Kod produktu4008153711145