Zobacz więcej Sterowanie roletami i żaluzjami

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Inteligentny dom

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw sterowania bezprzewodowego
Strzałka w prawo

Zestaw sterowania bezprzewodowego

79,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw sterowania bezprzewodowego jest przeznaczony do stosowania wewnątrz budynków. To produkt, który działa na jednym kanale. Nadaje się do urządzeń o pomocy do tysiąca Watt. Zestaw obejmuje dwa elementy: przełącznik oraz odbiornik sygnału. Możesz dzięki niemu sterować roletami lub żaluzjami czy też bramami garażowymi. Oszczędzajmy energię - Wyłącznik czasowy do oświetlenia i innych urządzeń elektrycznych może je włączać i wyłączać w zależności od potrzeb. Dzięki temu można zmniejszyć zużycie energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Zestaw sterowania bezprzewodowego jest w pełni kompletnym zestawem. Dzięki niemu zdołasz w sposób bezprzewodowy sterować roletami i bramami garażowymi. Zestaw ten obejmuje dwa elementy. Jeden z nich to odbiornik sygnału. Drugi natomiast jest nadajnikiem. Zestaw sterowania bezprzewodowego nadaje się do użytkowania wraz z urządzeniami o mocy do tysiąca Watt. Działa na jednym kanale. Do wykonania tego produktu wykorzystano trwałe materiały. Dzięki nim element wyróżniają się poziomem ochrony IP20. Produkt możesz stosować wewnątrz budynków. Jest łatwy do zamontowania, a także komfortowy w stosowaniu. Z oferty sklepów Castorama możesz dobrać również inne zestawy do sterowania bezprzewodowego, a także timery do gniazdek.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuInteligentny zestaw sterowania pomieszczeniami
     Liczba sztuk w opakowaniu2
     Rodzaj opakowaniaZestaw
     Gwarancja producenta2 lata
     Poziom ochronyIP20
     BezprzewodowyBezprzewodowy
     Liczba sztuk2
     Napięcie230V
     W zestawiePrzełącznik, odbiornik sygnału
     Grupa kolorystycznaBiały
     KolorBiały
     Kod produktu8711658437033