Zobacz więcej Sterowanie oświetleniem

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Inteligentny dom

Strzałka w prawo

Sterowanie oświetleniem

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw sterowania oświetleniem Zamel RZB-01 bezprzewodowy

Zestaw sterowania oświetleniem Zamel RZB-01 bezprzewodowy

188
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Do bezprzewodowego regulowania pracy rozmaitych lamp oraz innych urządzeń może przydać Ci się prezentowany zestaw sterowania oświetleniem. Zawiera on nadajnik i odbiornik zdalnego systemu Exta Free. Dzięki radiowemu przesyłowi sygnałów zestaw ten pozwoli Ci na bezprzewodowe sterowanie wybranym oświetleniem w domu czy biurze.

   Cechy i zalety

    Swobodę i wygodę korzystania z rozmaitego oświetlenia lub innych elementów instalacji elektrycznej możesz zapewnić sobie, wykorzystując bezprzewodowy zestaw sterowania. W komplecie znajdziesz dopasowane do siebie: odbiornik i nadajnik, należące do zdalnego systemu sterowania Exta Free. Za jego pomocą masz możliwość wygodnego regulowania pracy rozmaitych sprzętów i lamp, bez konieczności zakładania skomplikowanych instalacji i okablowania. Wystarczy, ze umieścisz odbiornik w oprawie lub puszce, a nadajnik w wybranym miejscu, wygodnym dla Ciebie i znajdującym się w zasięgu. W ten sposób masz szansę na sterowanie trudno dostępnym oświetleniem czy oddalonym o znaczną odległość – na przykład mieszczącym się na posesji przy bramie wjazdowej.

    • Kompletny zestaw sterowania radiowego oświetleniem
    • Montaż klawisza bezprzewodowego bezpośrednio na ścianie
    • Radiowy odbiornik do montażu w puszce elektrycznej 60 mm lub w oprawie

    Specyfikacja techniczna

    Zasięg bezprzewodowy250000mm
    SeriaExta Free
    Częstotliwość868000000Hz
    Kompatybilność z systemami Smart home (inteligentny dom)montaż odbiornika w obudowie lampy/w puszce podtynkowej fi 60 mm; 5 trybów pracy: załączenie, wyłączenie, tryb monostabilny, bistabilny, czasowy (opóźnione wyłączenie)
    Napięcie230V
    Kod produktu5903669041962