Zobacz więcej Sterowanie roletami i żaluzjami

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Inteligentny dom

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw sterowania oświetleniem Zamel RZB-04 bezprzewodowy

Zestaw sterowania oświetleniem Zamel RZB-04 bezprzewodowy

188
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Masz możliwość bezprzewodowego sterowania oświetleniem oraz innego rodzaju urządzeniami elektronicznymi za pomocą prezentowanego zestawu. Zawiera on nadajnik i odbiornik, które są elementami radiowego systemu Exta Free. Za pomocą takiego kompletu możesz całkowicie zdalnie sterować pracą różnych urządzeń zarówno w mieszkaniu i gospodarstwie domowym, jak i w biurze czy lokalu.

   Cechy i zalety

    Nowoczesny system zdalnego sterowania Exta Free pozwoli Ci na wygodną kontrolę działania rozmaitych urządzeń elektrycznych – jego elementarnym składnikiem jest prezentowany zestaw. Znajdziesz w nim odpowiedni odbiornik i nadajnik radiowy, które współpracując ze sobą, umożliwiąc Ci bezprzewodowe uruchamianie i wyłączanie oświetlenia czy innych sprzętów. Zestaw pozwoli Ci wygodnie korzystać z lamp, do których masz utrudniony dostęp czy umiejscowionych w znacznych odległościach, a także na ustawianie różnych trybów ich pracy – monostabilną, bistabilną czy czasową. Optyczna sygnalizacja nadajnika poinformuje Cię o jego działaniu i umożliwi kontrolę jego reagowania na Twoje komendy. Za pomocą zestawu możesz również sterować ogrzewaniem czy klimatyzacją.

    • Sterowanie oświetleniem dowolnego typu
    • Bezprzewodowy nadajnik klawiszowy montowany na dowolnej powierzchni
    • Sterowanie ze pomocą pilotów radiowych systemu exta free

    Specyfikacja techniczna

    Zasięg bezprzewodowy250m
    SeriaExta Free
    Częstotliwość868000000Hz
    Kompatybilność z systemami Smart home (inteligentny dom)2 przekaźniki wyjściowe; sterowanie pracą oświetlenia, ogrzewania, innych odbiorników; łatwy montaż w puszce podtynkowej fi 60 mm
    Napięcie3V
    Napięcie zasilania230 – 250V
    Kod produktu5903669042020