Zobacz więcej Termostat do grzeników

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Akcesoria grzejnikowe

Strzałka w prawo

Termostat do grzeników

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw termostatyczny Idmar Opticomfort kątowy
Strzałka w prawo

Zestaw termostatyczny Idmar Opticomfort kątowy

79,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Oferowany zestaw termostatyczny stanowi doskonały sposób na zwiększenie wydajności systemu centralnego ogrzewania w każdym domu. Umożliwia optymalną regulację temperatury wody w grzejnikach, pozwalając przy tym na oszczędne jej gospodarowanie. Komplet składa się ze specjalnej głowicy sterującej oraz dwóch zaworów, przeznaczonych do montażu na grzejnikach o pionowym przepływie cieczy. . Oszczędzajmy energię - Termostatyczny zawór grzejnikowy umożliwia regulację temperatury indywidualnego grzejnika, dzięki czemu możesz ogrzewać dom tylko tam, gdzie jest to konieczne. Może to pomóc w zmniejszeniu zużycia energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Zestaw termostatyczny kątowy Opticomfort doskonale sprawdzi się jako osprzęt regulujący temperaturę cieczy w urządzeniach i przewodach instalacji grzewczej. Jego zastosowanie umożliwia optymalne gospodarowanie ogrzewaniem oraz wydajną emisję ciepła przez grzejniki. Specjalna konstrukcja głowicy pozwala na szybką reakcję na zmiany temperatury otoczenia, zapewniając jej precyzyjną regulację wewnątrz urządzenia. Oprócz tego oferowany tutaj zestaw zawiera dwa solidne zawory termostatyczne wykonane z mosiądzu, zapewniające wysoką szczelność połączeń. Posiadają one kształt trójnika, pozwalający na ich montaż do grzejników drabinkowych w każdej łazience. Materiał, użyty do ich wykonania zapewni estetyczne wykończenie każdego grzejnika.

    • Nowoczesny design
    • Łatwy i szybki montaż
    • Prosta obsługa

    Specyfikacja techniczna

    Maksymalna temperatura robocza110°C
    KolorBiały
    MateriałMosiądz
    Kod produktu5907732030037