Zobacz więcej Termostat do grzeników

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Akcesoria grzejnikowe

Strzałka w prawo

Termostat do grzeników

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw termostatyczny Idmar Opticomfort prosty
Strzałka w prawo

Zestaw termostatyczny Idmar Opticomfort prosty

79,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowany zestaw termostatyczny to unikalne rozwiązanie, pozwalające na zwiększenie wydajności systemu instalacji grzewczej w każdym mieszkaniu. Dzięki niemu zapewnisz sobie optymalną regulację ciepła grzejników, zyskując przy tym oszczędny system gospodarowania wodą. Komplet zawiera dwa zawory, przeznaczone do bezpośredniego montażu na grzejnikach, oraz głowicę sterującą, wykończoną w estetycznym, białym kolorze. . Oszczędzajmy energię - Termostatyczny zawór grzejnikowy umożliwia regulację temperatury indywidualnego grzejnika, dzięki czemu możesz ogrzewać dom tylko tam, gdzie jest to konieczne. Może to pomóc w zmniejszeniu zużycia energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Oferowany komplet termostatyczny dedykowany jest do wszelkiego typu rozwiązań instalacji centralnego ogrzewania, pozwala na zwiększenie efektywności wykorzystania wody w urządzeniach. Montowany bezpośrednio do grzejnika umożliwia regulację temperatury w jego przewodach, co w efekcie da Ci możliwość kontroli emitowanego ciepła. Dzięki temu zapewnisz sobie optymalne ogrzewanie i komfort użytkowania pomieszczeń, oszczędzając przy tym na rachunkach. Zestaw zawiera dwa solidne zawory termostatyczne wykonane z wysokiej klasy mosiądzu, oraz uniwersalną głowice sterującą z czytelną podziałką i wewnętrznym systemem reakcji na zmiany temperatury. Eleganckie wykończenie metalowej powierzchni zaworów będzie się ładnie prezentować w zestawieniu z każdym, białym grzejnikiem.

    • Nowoczesny design
    • Łatwy i szybki montaż
    • Prosta obsługa

    Specyfikacja techniczna

    Maksymalna temperatura robocza110°C
    KolorBiały
    MateriałMosiądz
    Kod produktu5907732030020