Zobacz więcej Termostat do grzeników

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Akcesoria grzejnikowe

Strzałka w prawo

Termostat do grzeników

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw termostatyczny kątowy antracyt
Strzałka w prawo

Zestaw termostatyczny kątowy antracyt

148
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw termostatyczny kątowy antracyt jest przeznaczony do grzejników stalowych. Produkty z zestawu są wykonane z trwałego mosiądzu, dlatego cechują się odpornością na wysoką temperaturę i uszkodzenia mechaniczne. Wytrzymałe elementy instalacji grzewczej posłużą Ci przez długie lata. Zestaw pozwoli Ci szybko regulować temperaturę w pomieszczeniu. Oszczędzajmy energię - Termostatyczny zawór grzejnikowy umożliwia regulację temperatury indywidualnego grzejnika, dzięki czemu możesz ogrzewać dom tylko tam, gdzie jest to konieczne. Może to pomóc w zmniejszeniu zużycia energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Zestaw termostatyczny kątowy antracyt jest ważnym elementem instalacji grzewczej, ponieważ pozwoli Ci regulować temperaturę w pomieszczeniu. Dzięki temu dopasujesz ją do potrzeb domowników i zadbasz o komfort cieplny nawet w najmroźniejsze dni. Elementy zestawu są wykonane z mosiądzu. To sprawia, że są odporne na wysokie temperatury. Dzięki temu masz gwarancję, że zestaw termostatyczny kątowy antracyt posłuży Ci przez wiele lat. Produkt z serii Opticomfort nie sprawi Ci trudności podczas prac montażowych. Zestaw jest przeznaczony do grzejników stalowych. Antracytowy odcień elementów dopasujesz przede wszystkim do ciemnego grzejnika. W bogatym asortymencie naszych sklepów znajdziesz też przydatne osiowe zestawy termostatyczne.

    • Nowoczesny design
    • Łatwy i szybki montaż
    • Łatwa obsługa
    • Regulacja temperatury

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuZawór grzejnikowy
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaOpakowanie
    MarkaOpticomfort
    SeriaOpticomfort
    Maksymalna temperatura robocza110°C
    Maksymalne ciśnienie robocze10bar
    KolorAntracyt
    MateriałMosiądz
    Kod produktu5907732088885