Zobacz więcej Termostat do grzeników

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Akcesoria grzejnikowe

Strzałka w prawo

Termostat do grzeników

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw termostatyczny kątowy Idmar biały
Strzałka w prawo

Zestaw termostatyczny kątowy Idmar biały

148
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw termostatyczny wykorzystasz w instalacji wodnej w swoim domu. Akcesoria sprawdzą się doskonale w systemie centralnego ogrzewania, ponieważ ograniczą zużycie energii i umożliwią regulację temperatury. W komplecie otrzymasz zawory kątowe i głowicę termostatyczną, co pozwoli Ci wykonać montaż elementów od razu po otrzymaniu produktu. . Oszczędzajmy energię - Termostatyczny zawór grzejnikowy umożliwia regulację temperatury indywidualnego grzejnika, dzięki czemu możesz ogrzewać dom tylko tam, gdzie jest to konieczne. Może to pomóc w zmniejszeniu zużycia energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Zestaw termostatyczny znajdzie zastosowanie w instalacjach wodnych systemów grzewczych. Zawory z powodzeniem dopasujesz do konstrukcji, dzięki czemu usprawnisz jej działanie i zapewnisz wysoką wytrzymałość. Akcesoria charakteryzują się szczególną odpornością na uszkodzenia wskutek działania czynników zewnętrznych, dlatego posłużą Ci na dłużej. Elementy zapewnią również mniejsze zużycie energii, dzięki czemu ograniczysz koszty. W zestawie otrzymasz zawór termostatyczny, zawór powrotny i głowicę termostatyczną, dzięki czemu nie będziesz musiał kupować elementów osobno. Części są łatwe w montażu, a pracę wykonasz sprawnie – obędziesz się bez fachowca i zminimalizujesz wydatki związane z zakupem i zamocowaniem nowej instalacji. Zestaw umożliwia regulację temperatury, co przekłada się na komfortowe warunki użytkowania całego systemu centralnego ogrzewania.

    • Nowoczesny design
    • Łatwy i szybki montaż
    • Prosta obsługa

    Specyfikacja techniczna

    Maksymalna temperatura robocza28°C
    Minimalna temperatura robocza0°C
    KolorBiały
    MateriałMosiądz i tworzywo sztuczne
    Kod produktu5907732030327