Zobacz więcej Termostat do grzeników

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Akcesoria grzejnikowe

Strzałka w prawo

Termostat do grzeników

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw termostatyczny osiowy biały
Strzałka w prawo

Zestaw termostatyczny osiowy biały

198
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw termostatyczny osiowy biały świetnie zaprezentuje się w połączeniu z jasnym grzejnikiem. Produkt posłuży Ci do regulowania temperatury w pomieszczeniu. Zestaw jest bezproblemowy w obsłudze, a jego montaż nie sprawia trudności. Mosiądz sprawia, że elementy zestawu są odporne na wysokie temperatury, dlatego przez lata będą pełnić swoje funkcje. Oszczędzajmy energię - Termostatyczny zawór grzejnikowy umożliwia regulację temperatury indywidualnego grzejnika, dzięki czemu możesz ogrzewać dom tylko tam, gdzie jest to konieczne. Może to pomóc w zmniejszeniu zużycia energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Zestaw termostatyczny osiowy biały jest ważnym elementem instalacji grzewczej. Produkt składa się z części wykonanych z mosiądzu. Dzięki temu elementy zestawu wyróżniają się odpornością na wysokie temperatury. Masz więc pewność, że produkt posłuży Ci przez lata i będzie świetnie spełniał swoje funkcje. Zestaw termostatyczny osiowy biały posłuży Ci do ustawienia temperatury w pomieszczeniu. Dzięki produktowi łatwo dostosujesz ją do własnych potrzeb. Zestaw z serii Opticomfort jest przeznaczony do grzejników stalowych. Montaż produktu nie sprawi Ci trudności. Zestaw charakteryzuje się nowoczesnym designem. Biały kolor elementów będzie świetnie pasował do jasnego grzejnika. W naszym asortymencie znajdziesz też ciemniejsze warianty kolorystyczne zestawów termostatycznych.

    • Gwint 1/2"
    • Wykonany z mosiądzu
    • Łatwy i szybki montaż
    • Kolor biały
    • Średnica zaworu: 16/15 x 1/2''

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuZawór grzejnikowy
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaOpakowanie
    MarkaOpticomfort
    SeriaOpticomfort
    Maksymalna temperatura robocza110°C
    Maksymalne ciśnienie robocze10bar
    KolorBiały
    MateriałMosiądz
    Kod produktu5907732088878