Zobacz więcej Termostat do grzeników

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Akcesoria grzejnikowe

Strzałka w prawo

Termostat do grzeników

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw termostatyczny prosty czarny
Strzałka w prawo

Zestaw termostatyczny prosty czarny

148
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Niezawodny zestaw termostatyczny prosty czarny to sprawdzony sposób na dostosowanie przepływu wody w systemie grzewczym. Komplet pozwala na szybką instalację, bez konieczności dobierania dodatkowych produktów. Urządzenia tworzą solidną, łatwą w obsłudze konstrukcję. Wykonano je z wytrzymałego mosiądzu z czarnym wykończeniem. W serii Opticomfort znajdziesz więcej przydatnych produktów do swojego mieszkania. Oszczędzajmy energię - Termostatyczny zawór grzejnikowy umożliwia regulację temperatury indywidualnego grzejnika, dzięki czemu możesz ogrzewać dom tylko tam, gdzie jest to konieczne. Może to pomóc w zmniejszeniu zużycia energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Zależy Ci na łatwym w montażu i w obsłudze komplecie zaworów do grzejnika? Postaw na zestaw termostatyczny prosty czarny, który należy do sprawdzonej serii Opticomfort. Dzięki tym produktom wyregulujesz temperaturę w grzejnikach stalowych. W ten sposób dbasz jednocześnie o możliwie najniższy poziom zużycia energii. Czarny kolor w połączeniu z minimalistycznym designem dają elegancki efekt. Zestaw termostatyczny prosty czarny zawiera zawory z mosiądzu, dopasowane do przyłączy o średnicy równej pół cala. Produkty mogą pracować w maksymalnej temperaturze roboczej stu dziesięciu stopni Celsjusza i przy ciśnieniu w wysokości jednego megapaskala. Zakup oferowanych sprzętów w komplecie pozwoli Ci uniknąć czasochłonnego dobierania kompatybilnych elementów. Poznaj także inne urządzenia grzewcze dostępne w sklepach Castorama.

    • Nowoczesny design
    • Łatwy i szybki montaż
    • Łatwa obsługa
    • Regulacja temperatury

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuZawór grzejnikowy
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaOpakowanie
    MarkaOpticomfort
    SeriaOpticomfort
    Maksymalna temperatura robocza110°C
    Maksymalne ciśnienie robocze10bar
    KolorCzarny
    MateriałMosiądz
    Kod produktu5907732088939