Zobacz więcej Termostat do grzeników

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Akcesoria grzejnikowe

Strzałka w prawo

Termostat do grzeników

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw termostatyczny prosty Ferro Stop
Strzałka w prawo

Zestaw termostatyczny prosty Ferro Stop

79,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw termostatyczny prosty Ferro to doskonały sposób na zwiększenie wydajności systemu ogrzewania w Twoim domu. Odpowiedni dobór zaworów pozwoli Ci na optymalizację działania grzejników i zwiększenie ich wydajności. Dzięki niemu zyskasz pełną kontrolę nad zużywanym ciepłem, zapewnisz sobie komfort i ciepło w mieszkaniu bez konieczności płacenia wysokich rachunków. . Oszczędzajmy energię - Termostatyczny zawór grzejnikowy umożliwia regulację temperatury indywidualnego grzejnika, dzięki czemu możesz ogrzewać dom tylko tam, gdzie jest to konieczne. Może to pomóc w zmniejszeniu zużycia energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Oferowany produkt to uniwersalny komplet termostatyczny, służący do montażu na grzejnikach centralnego ogrzewania. Jego głównym zadaniem jest regulowanie przepływu gorącej wody przez urządzenie, a co za tym idzie – zwiększenie jego wydajności. Doskonale sprawdzi się w każdym domu, umożliwiając kontrolę nad ogrzewaniem pomieszczeń oraz optymalne wykorzystanie ciepła bez jego zbędnych strat. Zestaw przeznaczony jest dla jednego grzejnika i składa się z głowicy termostatycznej, zaworu bez nastawy wstępnej i zaworu odcinającego. Głowica charakteryzuje się wyjątkowo dużą zdolnością szybkiego reagowania na zmianę temperatury otoczenia, co zapewnia jej precyzyjną regulację wewnątrz urządzenia. To rozwiązanie pozwoli Ci znacznie zaoszczędzić na ogrzewaniu. Dodatkową jego zaletą jest estetyczny wygląd, dzięki któremu stanowić będzie eleganckie wykończenie Twoich grzejników.

    • Głowica termostatyczna z możliwością ograniczenia zakresu nastawy
    • Nastawa przeciwzamrożeniowa (*)
    • Możliwość zamknięcia przepływu głowicą termostatyczną (nastawa "0")

    Specyfikacja techniczna

    Szczegóły gwarancji10 lat na zawór termostatyczny
    Maksymalna temperatura robocza100°C
    Minimalna temperatura robocza28°C
    MateriałTworzywo ABS i mosiądz
    Kod produktu5901095663123