Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw uszczelniający Bisan pasta + pakuły 28 g

Zestaw uszczelniający Bisan pasta + pakuły 28 g

13,98
/ szt.
499,29
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Praktyczny zestaw świetnie sprawdzi się podczas uszczelniania metalowych połączeń gwintowych w Twoim domu i nie tylko. Element zastosujesz zarówno przy instalacji wodnej, jak i gazowej czy sprężonego powietrza. Produkt jest wyjątkowo odporny na działanie wysokiej temperatury i ciśnienia, dzięki czemu będzie Ci służyć przez wiele lat.

   Cechy i zalety

    Przy pomocy praktycznego zestawu doskonale uszczelnisz metalowe połączenia gwintowe w Twoim domu. Nadaje się on do stosowania przy różnego rodzaju instalacjach domowych – gazowych, centralnego ogrzewania i sprężonego powietrza, a także wody pitnej. Jeśli połączysz ją z lnianymi pakułami to miejsce połączenia stanie się jeszcze szczelniejsze. Pasta dba o to, by na metalowych elementach nie tworzyła się rdza, dzięki czemu z powodzeniem zachowają one estetyczny wygląd na lata. Utworzone przez pastę i pakuły uszczelnienie jest elastyczne – nie wysycha i nie twardnieje z upływem czasu. Umożliwi Ci to jego sprawny demontaż podczas wymiany poszczególnych elementów instalacji i nie tylko. W naszej ofercie znajdziesz również inne akcesoria, które mogą Ci posłużyć do uszczelnienia instalacji domowych.

    • Kompletny zestaw do uszczelniania
    • Nie wysycha co ułatwia późniejszy demontaż
    • Nie podrażnia skóry dłoni

    Specyfikacja techniczna

    MateriałLen
    Przeznaczenieinstalacje wodne, centralnego ogrzewania, gazowe i sprężonego powietrza
    Kod produktu5903978707993