LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Syfony

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Syfony

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw wannowy automatyczny McAlpine chrom

Zestaw wannowy automatyczny McAlpine chrom

148
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Widoczny tutaj zestaw jest elementem odpływowo-przelewowym, który możesz zainstalować w swojej wannie lub głębokim brodziku. Produkt ten posiada korek i pokrętło, dzięki którym będziesz mógł kontrolować poziom wody i automatycznie odciąć jej ujście. Chromowane elementy tego zestawu nie ulegną korodowaniu, co pozwoli Ci używać go przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Prezentowany tutaj zestaw przyda Ci się w Twojej łazience czy toalecie jako nieodzowne wyposażenie wanny lub głębokiego brodzika. Produkt ten jest rodzajem automatycznego odpływu przelewowego, który umożliwi Ci komfortowe zażywanie kąpieli czy branie prysznica. Zestaw został wyposażony w korek i pokrętło, dzięki czemu możesz swobodnie napełnić zbiornik wodą i utrzymać kontrolę nad jej poziomem. Elementy tego odpływu zostały wykonane z białego polipropylenu, co pozwoli Ci dopasować go do reszty armatury łazienkowej, a ze względu na swoją odporność na działanie wody i chemii, na długi czas zachowa on swój oryginalny wygląd. Zarówno korek jak i pokrętło są chromowane, dzięki czemu będą one wytrzymałe na działanie wilgoci i korodowanie.

     Specyfikacja techniczna

     KolorBiały
     Kod produktu5036484069092