Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Syfony

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Syfony

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw wannowy z korkiem McAlpine 11/2" x 40/50 mm
Strzałka w prawo

Zestaw wannowy z korkiem McAlpine 11/2" x 40/50 mm

67,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw odpływowo - przelewowy jest przeznaczony do wanny i głębokiego brodzika. Produkt posiada sito przelewowe oraz spustowe, wykonane ze stali nierdzewnej. Praktyczne rozwiązanie sprawia, że unikniesz przelewania się wody i zalania łazienki. Produkt jest łatwy w montażu, dlatego szybko go zamocujesz. W zestawie znajduje się korek gumowy i łańcuszek, co zwiększy komfort użytkowania.

   Cechy i zalety

    Zestaw odpływowo-przelewowy sprawdzi się w każdej wannie. Możesz go także zamocować w głębokim brodziku. Dzięki zastosowaniu sita przelewowego unikniesz zalania łazienki, ponieważ zbyt duża ilość wody będzie odprowadzana odpływem. Produkt posiada także spust, który został wykonany ze stali nierdzewnej. Do kompletu został dołączony gumowy korek oraz łańcuszek, co ułatwi korzystanie. Zastosowany syfon ma postać wygiętej rurki, w której po każdej kąpieli pozostaje niewielka część wody. To ona stanowi barierę dla gazów oraz nieprzyjemnych zapachów z kanalizacji, sprawiając, że w łatwy sposób utrzymasz higienę w pomieszczeniu. Produkt został wykonany z polipropylenu – tworzywa sztucznego, które jest lekkie, a zarazem mocne.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     Natężenie przepływu3000L/hr
     KolorChrom
     Kod produktu5036484500748