icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Zamki meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Zamki meblowe

Strzałka w prawo

Zestaw zabezpieczający Diall 28 części

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw zabezpieczający Diall 28 części
46,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zestaw zabezpieczający przyda się w każdym domu zamieszkiwanym przez dzieci. Wkładki do gniazdek elektrycznych uniemożliwiają wkładanie palców do kontaktu. Komplet zawiera również zabezpieczenia narożników, więc najmłodszy członek rodziny nie skaleczy się podczas upadku na mebel. W zestawie znajdziesz też elementy uniemożliwiające otwieranie przez dzieci szafek.

  Cechy i zalety

  Zestaw zabezpieczający stosowany jest często w domach zamieszkiwanych przez dzieci oraz we przedszkolach. Znajdują się w nich elementy uniemożliwiające otwieranie szafek przez najmłodszych członków rodziny drzwi – dzięki temu dziecko nie wysypie mąki lub cukru na kuchenną podłogę. W komplecie znajduje się również zabezpieczenie gniazdek elektrycznych zapobiegające wkładaniu przez dzieci palców oraz małych elementów do kontaktów, co mogłoby skutkować porażeniem prądem. Kluczyk umożliwi Ci szybki demontaż tych elementów. W zestawie znajdziesz również nakładki na narożniki szafek zmniejszające ryzyko skaleczenia się przez dziecko w czasie upadku na mebel. Części te są przezroczyste, więc prezentują się estetycznie. Elementy są odporne na uszkodzenia mechaniczne i będą służyć Ci przez długi czas.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   KolorNiebieski, beżowy, żółty
   MateriałTworzywo ABS
   Kod produktu5908305613961