Zobacz więcej Zabezpieczenia rowerowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Akcesoria do rowerów

Strzałka w prawo

Zabezpieczenia rowerowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw zabezpieczeń rowerowych Smith & Locke 3 szt.
Strzałka w prawo

Zestaw zabezpieczeń rowerowych Smith & Locke 3 szt.

59,98
/ kpl.
19,99
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowany zestaw zabezpieczeń rowerowych przyda się w każdej rodzinie, która często spędza razem czas na wspólnych wycieczkach. Znajdziesz w nim trzy elastyczne linki służące przypinaniu jednośladów do stojaków. Dzięki nim pozostawisz je bez opieki bez obaw o to, że zostaną skradzione. W komplecie dostępne są także pasujące kluczyki.

   Cechy i zalety

    Często wybierasz się razem z rodziną na wycieczkę rowerową? Nawet podczas wspólnego wypadu może zdarzyć się, że będziecie zmuszeni pozostawić jednoślady bez opieki. W takich sytuacjach przyda Ci się prezentowany zestaw. Znajdziesz w nim trzy linki zabezpieczające. Dzięki nim w łatwy i wygodny sposób ochronisz rowery przed próbą kradzieży. Są to produkty wykonane z elastycznej i zarazem wysoce wytrzymałej stali. Całość pokryta została osłonką z tworzywa sztucznego PCV, które zabezpiecza przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych i powstawaniem korozji. Do linek dołączone są kluczyki, które możesz mieć zawsze przy sobie, dołączając je do domowego pęku kluczy. Sprawdź także modele zapięć na szyfr, które również znajdziesz w naszej ofercie.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu1800mm
     Średnica produktu8mm
     Rodzaj opakowaniaOpakowanie
     MateriałStal
     Kod produktu3663602835073