icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Place zabaw

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Place zabaw i trampoliny

Strzałka w prawo

Place zabaw

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zjeżdżalnia 49 x 120 x 237 cm

Zjeżdżalnia 49 x 120 x 237 cm

318
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Ślizgawka to jeden z elementów, który wykorzystywany jest do budowy własnego placu zabaw. Dzięki jej zastosowaniu stworzysz dla swojego dziecka idealnie miejsce do wielogodzinnej zabawy. Produkt posiada estetyczne, fioletowe wykończenie oraz solidną konstrukcję, przez co jest bezpieczny i zachowuje swój oryginalny wygląd przez długi czas.

    Cechy i zalety

    Ślizgawka posłuży Ci jako dodatkowy element przydomowego placu zabaw. Dzięki jej zastosowaniu stworzysz dla swojego dziecka idealne miejsce do codziennych zabaw. Latem możesz ją także wykorzystać jako zjeżdżalnię do basenu. Produkt wykonano z trwałych materiałów, które nadają jego konstrukcji wysoką stabilność i tym samym pozwalają na bezpieczne użytkowanie przez najmłodszych. Ponadto element nie traci swych właściwości pomimo występowanie zmiennych warunków pogodowych. Ślizgawka posiada radosny odcień fioletu, który wpłynie na estetyczny wystrój całej przydomowej przestrzeni. W naszym asortymencie posiadamy także inne produkty przeznaczone do stworzenia placu zabaw, przez co będziesz mógł skompletować wszystkie elementy niezbędne dzieciom do dobrej zabawy.

      Specyfikacja techniczna

      Kod produktu5908283390120