Zobacz więcej Złączki do kabli

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Kable i prowadzenie kabli

Strzałka w prawo

Złączki do kabli

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złącze dwustronne kabel do pasków RGBW

Złącze dwustronne kabel do pasków RGBW

4,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Za pomocą taśm ledowych odmienisz wystrój pomieszczeń w swoim domu. Światło emitowane przez takie listwy jest delikatne i rozproszone. Co więcej, możesz je zamontować w dowolnym miejscu. Złącze dwustronne kabel do pasków RGBW wykonane z plastiku umożliwi Ci spięcie pasków LED. Możesz oddzielić fragmenty taśmy, ale w dalszym ciągu sterować całością jednym pilotem. Dzięki temu stworzysz dowolną kompozycję świetlną.

   Cechy i zalety

    Oświetlenie za pomocą taśm LED to obecnie popularne rozwiązanie, stosowane głównie w nowoczesnych pomieszczeniach. Konieczne jest użycie elementów, które solidnie zepną ze sobą pojedyncze paski. Muszą one również umożliwić podłączenie oświetlenia do instalacji elektrycznej. Kątowe złącze dwustronne kabel do pasków RGBW od Goldlux zapewnia wysoką jakość wykonania. Wyprodukowany jest z plastiku i nadaje się do każdego wnętrza. Jego wymiary to 0,17x0,17x0,05cm, a długość kabla wynosi 150 mm. Złącze dwustronne kabel do pasków RGBW posiada także dwuletni okres gwarancji. Używaj go wyłącznie wewnątrz pomieszczeń. Produkt ten zaopatrzony jest w specjalne zatrzaski. Tworzą one solidne i bezpieczne połączenia. Więcej akcesoriów tego rodzaju znajdziesz w ofercie naszego sklepu.

    • Złącze kątowe do łączenia taśm LED
    • Do wielu wnętrz
    • Wysoka jakość wykonania

    Specyfikacja techniczna

    Poziom ochronyIP20
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu5901508319807