icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Złączki

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Kable i prowadzenie kabli

Strzałka w prawo

Złączki

Strzałka w prawo

Złącze jednostronne kabel do pasków RGBW Goldlux 10 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złącze jednostronne kabel do pasków RGBW Goldlux 10 mm
7,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Złącze jednostronne kabel do pasków RGBW Goldlux pozwoli Ci stworzyć efektowne oświetlenie, na przykład w salonie. Produkt jest łatwy do zastosowania. Dzięki akcesorium podłączysz zasilanie do taśmy LED. Złącze wyróżnia się odpornością na uszkodzenia. Kable są niewrażliwe na przetarcia. Produkt jest przeznaczony do stosowania wewnątrz pomieszczeń.

  Cechy i zalety

  Złącze jednostronne kabel do pasków RGBW Goldlux 10 mm sprawdzi się do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Produkt jest przeznaczony do podłączenia zasilania do taśmy LED. Wysoka jakość wykonania zapewnia długie i bezproblemowe użytkowanie produktu. Kable są odporne na rozerwanie. Dzięki produktowi bez trudu ozdobisz dowolne pomieszczenie taśmą oświetleniową. Złącze jednostronne kabel do pasków RGBW Goldlux jest łatwe do zastosowania. Produkt możesz wykorzystać w salonie. Dzięki niemu oświetlisz ścianę w pomieszczeniu w nietuzinkowy sposób. Złącze wraz z taśmą LED sprawdzi się też w sypialni. Możesz udekorować oświetleniem mebel. W naszym asortymencie dostępne są też inne produkty marki Goldlux, dzięki którym w ciekawy sposób oświetlisz wnętrze.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Poziom ochronyIP20
   MateriałTworzywo sztuczne
   Kod produktu5901508320254