Zobacz więcej Złącza ciesielskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno konstrukcyjne

Strzałka w prawo

Złącza ciesielskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złącze kątowe perforowane 60 x 60 x 2 x 40 mm

Złącze kątowe perforowane 60 x 60 x 2 x 40 mm

4,38
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Złącze kątowe perforowane to produkt, który został wykonany z wysokiej jakości stali ocynkowanej ogniowo metodą Sendzimira. Tego rodzaju element konstrukcyjny pozwoli na zespolenie ze sobą elementu drewnianego z innym elementem drewnianym. Pozwoli także połączyć fragment konstrukcji drewniany z betonowym. Produkt pozwoli Ci na tworzenie wytrzymałych konstrukcji w budownictwie.

   Cechy i zalety

    Złącze kątowe perforowane 60 × 60 × 2 × 40 mm to element, który zastosujesz do wzmocnienia łączeń drewnianych elementów. Możesz za jego pomocą tworzyć konstrukcje, które przez długie lata zachowają swoją stabilność. Złącze kątowe perforowane jest odporne na zniekształcenia. Wykonane zostało ze stali ocynkowanej ogniowo. Tego typu tworzywo wykazuje bardzo dużą odporność na korozję. Z powodzeniem wykorzystasz je do łączenia ze sobą elementów drewnianych oraz betonowych. Montaż złącza nie wymaga używania skomplikowanych narzędzi. Produkt przeznaczony jest do stosowania w budownictwie. W asortymencie znajdziesz również inne typy tego produktu. Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą. Sprawdź, jakie okazje czekają na naszej stronie internetowej!

    • Prosty montaż
    • Optymalny układ otworów ogranicza rozwarstwienie drewna
    • Wiele zastosowań w połączeniach elementów drewnianych
    • Mocne i trwałe połączenie

    Specyfikacja techniczna

    MateriałStal
    PowłokaOcynkowany
    Kod produktu5701953356033